Gizlilik & Güvenlik

Gizlilik & Güvenlik

Sistemimiz COMODO SSL Sertifikasına sahiptir. Bilgileriniz SHA-256 şifreleme ile güvence altındadır.Bu SSL teknolojisi ile siteye ilk girdiğiniz andan itibaren site içi gezintinizi şifreli olarak yapmanızı sağlar. Satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim gerçekleşmekte ve kredi kartı ile ilgili hiç bir bilgi markadayım.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "Internet'te güvenli alıveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir." www.markadayim.com'da kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.

 

KULLANICI GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ BİLDİRGESİ

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek en uygun sistem performansı sağlanmaktadır.

 

Kredi Kartı Güvenliği

www.markadayim.com 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit SHA-256 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülemez. Mağazamızda tüm bankaların VISA, MASTERCARD kredi kartları geçerlidir. www.markadayim.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

 

Veri Güvenliği

www.markadayim.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. www.markadayim.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

www.markadayim.com'a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

 

Veri Paylaşımı

www.markadayim.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri www.markadayim.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.

 

Güvenli Alışveriş Garantisi

www.markadayim.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta www.markadayim.com çalışanları da dâhil olmak üzere erişilmesi imkansızdır.

Ücretsiz Kargo

Tüm alışverişlinizde kargo ÜCRETSİZ!

Fırsatlar

En cazip fırsatlar sizi bekliyor

Güvenli Alışveriş

256 Bit Şifreleme ile Güvendesiniz

Bizi Arayın

Pzt-Cuma: 09:00-18:00 - Ctesi: 09:00-13:00