Markadayim Hakkında

Merhaba,


Uzun yıllara dayalı sektörel tecrübemizi bölgesel hizmetten ülkesel hizmete dönüştürerek, geniş katılımlı alan olan online pazara artı değer katmak ve internet kullanıcılarının sektördeki ihtiyaçlarını uygun fiyat, kaliteli ürün yelpazesi ve en iyi hizmet sunumuyla karşılamak için yola çıktık. 

Hayallerimizin, ufkumuzun ve hedeflerimizin büyüklüğü online alışveriş fikrini bir adım öteye taşıyacak en hızlı, en güvenli, en hesaplı, en cazip… Tüm olumlu 'en'leri kendinde toplayacak sürekli yeni ve en iyi kampanyalarla hizmet anlayışında fark yaratacaktır. Geçmişimizden gelen olumlu veri ve bildirimler doğrultusunda amacımız geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak, hedef edindiğimiz güvenli ve istikrarlı büyüme stratejisini sürdürerek ticari faaliyetlerimize online satış üzerinden de devam etmektir.

Başarıyı yakalamak müşteri ilişkileri yönetimine ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz yüksek değer sonucu ulaşabileceğimiz bilinciyle hareket edecek ve hak edeceğimiz bir gururu yaşamayı hedefleyeceğiz. Kazancınızı mutluluğumuz, memnuniyetinizi kazancımız sayacağız.

Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla,

Femar Elektrikli Ev Aletleri İnş. Gıda İnternet Mağazacılığı San. Tic. Ltd. Şti.

Ücretsiz Kargo

Tüm alışverişlinizde kargo ÜCRETSİZ!

Fırsatlar

En cazip fırsatlar sizi bekliyor

Güvenli Alışveriş

256 Bit Şifreleme ile Güvendesiniz

Bizi Arayın

Pzt-Cuma: 09:00-18:00 - Ctesi: 09:00-13:00