Sıkça Sorulan Sorular

Kargo ve Teslimat

Kaç Farklı Kargo Seçeneği Var?

Tüm siparişler anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo aracılığı ile sizlere teslim edilmektedir.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar?

Sitemiz üzerinden vereceğiniz tüm siparişlerde kargo ücretini biz karşılıyoruz

Yani; markadayim.com'da KARGO BEDAVA!

Siparişim Ne Zaman Gönderilir?

markadayim.com'da yer alan tüm ürünler, sitede aksi belirtilmiş olmadıkça aynı gün içinde stoktan sevk edilmektedir. Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. markadayım ilgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen ve stoklarda mevcut olan tüm siparişler, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler ise, sevkiyat yapılmaması nedeniyle Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Belirtmek isteriz ki, markadayim’in ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu, ürünlerin Kargo firmasına teslimi ile sonlanmış olur. markadayim’in, ürünlerin Kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi yahut yükümlülüğü bulunmamaktadır. Kargo firmasında yaşanabilecek gecikme, hasar, kayıp ve diğer sorunlardan dolayı markadayim sorumlu tutulamaz ancak markadayim bu durumlarda mağduriyetinizin giderilmesi için elinden gelen tüm desteği gösterecektir.

Siparişim Ne Zaman ve Ne Şekilde Teslim Edilir?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul içi teslimatlar için ortalama 1 iş günü, diğer bölgelerdeki teslimatlar için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır ve kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden markadayim mesul değildir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin takibini 'Profilim' sayfasındaki 'Sipariş Takibi' bölümünden yapabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişinizin durumunu 'Profiliniz' başlığı altında yer alan "Sipariş Geçmişi" sayfasında görebilirsiniz.

"Siparişiniz hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu;

"Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder.

Siparişin kargoya verilmesinden sonraki süreci ise, araskargo.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

Hediye Göndermek İstiyorum. Fatura ve Teslimat Adresini Farklı Verebilir miyim?

markadayim.com'dan verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura ile teslim edilmektedir. Dilerseniz fatura adresini teslimat adresinden farklı olarak verebilirsiniz. Ancak ürüne ait garantinin geçerli olabilmesi için faturanın ve garanti belgesinin birlikte ibraz edilmesi zorunluğu bulunmaktadır. Bu nedenle hediye olan ürünlerde fatura adresi farklı olsa dahi teslimat adresine gönderilmektedir.

Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siparişiniz, size ya da gösterdiğiniz kişiye, kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilecektir. Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında fotoğraflı kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir.


Siparişinizi kargo görevlisinin yanında açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçerek ve kargo teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almayı reddetmeniz önerilmektedir.

Ücretsiz Kargo

Tüm alışverişlinizde kargo ÜCRETSİZ!

Fırsatlar

En cazip fırsatlar sizi bekliyor

Güvenli Alışveriş

256 Bit Şifreleme ile Güvendesiniz

Bizi Arayın

Pzt-Cuma: 09:00-18:00 - Ctesi: 09:00-13:00