Ödeme Seçenekleri

Markadayim.com sayfamızdan yapacağınız alışverişleriniz için kullanabileceğiniz ödeme şekilleri aşağıda belirtilmiştir.

 

Kredi Kartı ile Ödeme

En hızlı ve güvenli ödeme yöntemi olan kredi kartı kullanımı sayesinde SHA-256 Bit SSL üzerinden güvenli olarak iletilecek olan kart bilgileriniz, hiçbir şekilde sistem veri tabanımızda saklanmadan tahsilatı yapacak olan banka sistemi ile doğrudan bağlantıya geçerek onaylanmaktadır. Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da bankalarla yapılan anlaşmalar doğrultusunda sayfamızda belirtilen koşullar dahilinde taksitli ödeme yapabilirsiniz. Olası sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde alışveriş yaptığınız aynı yöntem ile ödemiş olduğunuz tutar iade edilecektir. Kredi Kartı ile taksitli satın alma yapıldığı takdirde iade, banka tarafından taksitli olarak ekstreye yansıtılmaktadır. Sanal Kredi Kartları ile gerçekleştirilen işlemlerde aynı adımlar takip edilmektedir.

 

Havale / EFT ile Ödeme

Havale/EFT işleminizi gerçekleştirirken lütfen "Hesaba Havale/EFT" seçeneğini kullanınız. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı Havale/EFT açıklama bölümüne eksiksiz olarak eklemeniz, ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır.
Havale/EFT işlemlerinde alıcı olarak "FEMAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ İNŞ. GIDA İNTERNET MAĞAZACILIĞI SAN. TİC. LTD. ŞTİ." olarak görünecektir.


Bu yöntem ile yapılacak ödeme seçeneği için hesap bilgilerimiz:

Garanti Bankası IBAN: TR30 0006 2000 2460 0006 2944 45 / ANKARA Cd. Şubesi / Bursa

 

Ödemesi 48 saat (2 gün) içerisinde hesaplarımızda görünmeyen siparişler iptal edilecektir.

Ücretsiz Kargo

Tüm alışverişlinizde kargo ÜCRETSİZ!

Fırsatlar

En cazip fırsatlar sizi bekliyor

Güvenli Alışveriş

256 Bit Şifreleme ile Güvendesiniz

Bizi Arayın

Pzt-Cuma: 09:00-18:00 - Ctesi: 09:00-13:00