%24İndirim

Philips PerfectCare Performer GC8721/30 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Marka: Philips Kod: GC8721/30 Stok: 10

0 yorum  0 yıldız / 0 yorum üzerinden  |  Bu işlemi gerçekleştirmek için Oturum Açmanız gerekmektedir.
Fiyatı: 1.625,00₺ 1.240,00₺ (KDV Dahil)
KDV Hariç: 1.050,85₺
Havale / EFT: 1.215,20₺ (KDV Dahil)
Ücretsiz Hemen Kargo!

Tebrikler! Bu üründe ücretsiz kargo seçeneği mevcuttur.

Fırsatı Kaçırmayın!

İndirim 24% | Kazancınız 385,00₺ | Satılan 0
Philips PerfectCare Performer GC8721/30 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

Philips markasının en ergonomik ve kaliteli ütüsü olarak anılan Philips Perfectcare Performer GC8721/30 - GC8721/35 2600 W Buhar Kazanlı Ütü sahip olduğu 6,2 bar buhar basıncı sayesinde en inatçı kırışıkları dahi kolaylıkla açıyor.

Yüksek Performans Değerleri ve Üstün Teknoloji

  • Maksimum 6,2 bar buhar basıncıyla üstün kullanım performansı sağlıyor.
  • Çıkarılabilir su haznesi, kullanıcısına rahat ve ergonomik kullanım olanağı sunuyor.
  • Hafif ve ergonomik materyallerle üretilen ürün, açılması zor kırışıklarla bile yorulmadan başa çıkmanıza imkan tanıyor.

İleri Sınıf Teknik Özellikler

Taban : Steam Glide Plus

Gücü : 2600 W

Sürekli Buhar / Şok Buhar (gr/dk) : 120 gr/ 380 gr

Su Doldurma Kapasitesi : 1.8 Litre

Kireç Önleme: Var

Otomatik Kapanma: Var

Kısa Sürede Kullanım Olanağı

Philips Perfectcare Performer GC8721/30 - GC8721/35 2600 W Buhar Kazanlı Ütü, %100 geri dönüştürülebilen kağıtlardan üretilen kullanım kılavuzu ve garanti belgeleriyle birlikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Ergonomik Şekli Sayesinde Kolay Kullanım

Ergonomik şekle sahip SoftGrip tutma yeri, kazanlı ütülerdeki ağırlık sorununu ortadan kaldırıyor. Tutma yerinin üst kısmında yer alan yumuşak malzeme, kullanıcısına rahat kavrama deneyimi sunuyor. Bu özellikler sayesinde ürünü tutmak daha rahat ve kullanışlı hale geliyor.

Smart Calc-Clean sistemi ile donatılan buhar kazanlı ürün, sizi kireç temizleme işlemini yapmaktan kurtarıyor. Buhar performansını artırmayı hedefleyen bu teknoloji, düzenli olarak kireçleri temizleyerek ütünüzün ömrünü uzatmayı hedefliyor. Sesli bir uyarıyla temizlik işlemine ihtiyaç duyduğunu hatırlatan ürün, Smart Calc-Clean haznesine yerleştirildiğinde 2 dakika içerisinde kirli suyu ve kireci makinenizden söküp atıyor.

120 Yılı Aşkın Philips Tecrübesi

Philips ampulün tanıtılmasından bu yana yenilikçi ve insan odaklı yaklaşımı ile tüketicilerin beğenisini toplayan marka, 120 yılın üzerindeki deneyimi sayesinde tüketicilerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Sağlık hizmetleri, aydınlatma teknolojisi ve küçük ev aletleri üretiminde adından sıkça söz ettiren Philips, müşteri odaklı misyonuyla üretimlerine devam ediyor.

Güçlü ve Dayanıklı Ütü Almak İsteyenlere

Yenilikçi teknik özellikleri ile benzer marka ve modellerden kolaylıkla ayrılan Philips Perfectcare Performer GC8721/30 - GC8721/35 2600 W Buhar Kazanlı Ütü - Mor, güçlü buhar özelliklerine sahip bir ütü sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.


Kolay doldurma için geniş ve çıkarılabilir su haznesi
Çıkarılabilir su haznesi sayesinde cihazı kapatmaksızın hazneyi kolayca tekrar doldurabilirsiniz. Büyük doldurma deliği sayesinde ise su haznesini musluktan doldurabilirsiniz. 1,8 L kapasite, size hazneyi tekrar doldurmadan 2 saat sürekli kullanım rahatlığı sağlar.

Ergonomik şekle sahip, rahat SoftGrip tutma yeri
Ergonomik şekilli SoftGrip tutma yeri, kazanlı ütünüzün kullanımını çok daha rahat hale getirir. Tutma yerinin üst kısmı süper yumuşak malzeme ve kavrama deneyimini kolaylaştıran benzersiz desen ile kaplanmıştır. Bu özellikler sayesinde ütünüzü tutmak, ütüleme işlemi sırasında çok daha kullanışlı olur.

Kolay tutuş için hafif buhar kazanlı ütü
Çığır açan ProVelocity teknolojisi sayesinde geleneksel modellere kıyasla çok daha hafif olan, güçlü bir buhar kazanlı ütü üretebildik. Bu özelliği sayesinde ütünüzü ütü masası üzerine daha sabit yerleştirebilir ve çok daha kolay taşıyabilirsiniz.

Sıcaklık ayarını değiştirmeniz gerekmeden kotlardan ipek kumaşlara kadar her şeyi ütüleyin

OptimalTEMP teknolojisi ile sıcaklık ayarlarını değiştirirken, sıcaklığın ayarlanmasını beklerken veya kıyafetleri önceden ayırırken beklemenize gerek kalmaz. Sıcaklık ve kesintisiz güçlü buhar birleşimi sayesinde kotlardan ipek kumaşlara kadar çok çeşitli kumaşları sıfır yanık garantisiyle ütüleyin.

Güvenli taşıma kilidi
Buhar kazanlı ütünüz, ütünüzü tabana sabitleyerek kayma veya birisinin sıcak tabana değmesi riskini ortadan kaldıran güvenli taşıma kilidine sahiptir. Bu kilit, evde ütüyü koyduğunuz yerden güvenli ve kolay taşıma sağlar.

Sıcak ütü tabanını ütü masasına güvenle bırakabilirsiniz
Yenilikçi OptimalTEMP teknolojisi, ütülenebilir kumaşlar üzerinde yanık oluşturmamayı garanti eder. Bunun ütüleme sırasında sağladığı güvencenin yanı sıra sıcak ütünüzün tabanını herhangi bir hasara neden olmaksızın doğrudan pamuklu ütü masanızın üzerinde bırakabilirsiniz. Ütüyü sürekli kaldırıp indirmeniz gerekmeyeceği için bileklerinizdeki rahatsızlığı azaltmaya yardımcı olur

Güvenlik ve enerji tasarrufu için otomatik kapanma
Otomatik kapanma güvenlik işlevi, buhar kazanlı ütünüz birkaç dakika kullanılmadığında ütünüzü otomatik olarak kapatarak enerjiden tasarruf eder ve içinizin rahat etmesini sağlar

Uzun süreli performans için entegre kolay temizleme sistemi
Düzenli olarak kireç temizleme işlemi yapmak ütünüzü korur ve buhar performansını sürdürür. Smart Calc-Clean sistemi, buhar kazanlı ütünüzün kullanım ömrünü uzatmak için kullanılan entegre bir kireç sökme ve temizleme işlevidir. Ütü, sesli ve ışıklı bir uyarıyla temizlik ve kireç sökme işlemine ihtiyaç duyulduğunu hatırlatır. Ütünüzü Smart Calc-Clean haznesine yerleştirin ve işleme başlayın. Kirli suyun ve kirecin toplanması yaklaşık 2 dakika sürer. İşlem tamamlandığında kazanlı ütünüzden bir defalık uyarı sesi duyulur ve ütü yeniden kullanıma hazır olur.

Bağımsız tekstil uzmanları tarafından test edildi ve onaylandı

Bu ütü mükemmel ütüleme performansı bakımından DWI, IWTO ve Woolmark gibi bağımsız tekstil uzmanı kuruluşlar tarafından test edilip onaylanmıştır. Woolmark Giysi Bakım programı, tüketicilerin The Woolmark Company tarafından yünlü ürünlerde kullanımı onaylanan kaliteli ürünleri ayırt etmelerine yardımcı olur. OptimalTEMP teknolojisi sayesinde Philips, şimdiye kadar Woolmark Gold standardını almaya layık görülen tek ütü markasıdır. Woolmark tarafından onaylanan giysi bakım ürünlerinin tüm yünlü kumaşlarda kullanıma uygun olduğuna emin olabilirsiniz.

Üstün kırışık giderme için güçlü buhar
Devrim niteliğindeki teknolojiyle son derece hızlı bir ütüleme deneyimine kavuşun. Güçlü ve sürekli buhar en zorlu kırışıklıklarla bile baş eder, kalın kumaşlar hızlı ve kolayca ütülenir. Gerekirse dikey ütüleme veya inatçı kırışıklıklar için ideal olan ekstra buhar püskürtme özelliği de vardır.

ECO modu ile enerji tasarrufu yapın
ECO modu, ütüleme sonuçlarınızdan ödün vermeden enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. ECO modu düşük miktarda; ancak tüm giysilerinizi ütülemeye yetecek kadar buhar kullanır.

Philips'in en iyi kayma performansı sunan ve çizilmeye karşı dayanıklı ürünü

Dayanıklı ve yapışmaz SteamGlide Plus taban, seramik kaplamaya sahiptir. Üstün kayma performansı için entegre titanyum oksit katmanı bulunur.

Kullanım Kolaylığı
Tüm kumaşlar üzerinde güvenle kullanılabilir İpek gibi hassas kumaşlarda bile
Taban kayma performansı 5 Yıldız
Taban adı SteamGlide Plus
Çıkarılabilir su haznesi Evet
Hortum uzunluğu 1,6 m
Güç kablosu uzunluğu 1,8 m
Çeşitli buhar ayarları Evet
Hassas buhar ucu Evet
Dikey buhar Evet
Kullanım sırasında su dolum imkanı Evet
Çizilmeye karşı dayanıklı taban 4 Yıldız
Otomatik kapanma Evet
Yumuşak tutma yeri Evet
Çevre Dostu
Enerji tasarrufu modu Evet
Ambalaj %100 geri dönüştürülebilir
Kullanım kılavuzu %100 geri dönüştürülebilir
Teknoloji
Ütülenebilir tüm kumaşlar için Evet
Yanma riski yoktur Evet
Akıllı Çip Teknolojisi Evet
ProVelocity buhar motoru Evet
Akıllı Kontrol İşlemcisi Evet
Hızlı Kırışık Giderme
Sürekli buhar En fazla 120 g/dk
Güç 2600 W
Basınç Maksimum 6,2 bar pompa
Kullanıma hazır 2 dk
Şok buhar En fazla 380 g
İstek üzerine buhar Evet
Garanti
Garanti Durumu 2 yıl uluslararası garanti
Yorumları Filtrele:
Yorum Yap
Bu işlemi gerçekleştirmek için Oturum Açmanız gerekmektedir.

Soru & Cevap (0)Soru Sor
Bu işlemi gerçekleştirmek için Oturum Açmanız gerekmektedir.
Bu Ürün İle Birlikte Ziyaret Edilen Ürünler

Ücretsiz Kargo

Tüm alışverişlinizde kargo ÜCRETSİZ!

Fırsatlar

En cazip fırsatlar sizi bekliyor

Güvenli Alışveriş

256 Bit Şifreleme ile Güvendesiniz

Bizi Arayın

Pzt-Cuma: 09:00-18:00 - Ctesi: 09:00-13:00